Event Details

American Investor Desk oraz Amazon mają zaszczyt zaprosić Państwa na warsztaty dla przedsiębiorców zainteresowanych rozwojem sprzedaży online i poszerzaniem swojej działalności na rynki zagraniczne, w tym także rynek amerykański, przy wykorzystaniu platformy Amazon.pl


Warsztaty online odbędą się 25 marca 2021 r. o godzinie 14:00

Uczestnicy warsztatów będą mieli okazję zapoznać się z konkretnymi elementami oferty Amazon, zawierającej m.in wsparcie organizacyjne i technologiczne (w postaci doradztwa, innowacyjnego oprogramowania, i jego obsługi, a także zapewnienie usług transportu oraz magazynowania towarów).


Przedstawiciel Amazon - Rolf Kimmeyer, Manager Global Selling w Amazon - opowie o aspektach biznesowych współpracy: modelu funkcjonowania platformy Amazon dla biznesu, szerokim dostępie do milionów klientów online, możliwości utworzenia jednego konta zapewniającego dostęp do klientów na całym świecie, bez konieczności tworzenia strony internetowej i w kilku wariantach cenowych, opcjach korzystania z sieci wysyłkowej i wielu innych. Sesja w j. angielskim.


W kolejnej części zostanie zaprezentowane studium przypadku: Cyprian Iwuć, polski przedsiębiorca z firmy Rainbow Socks jest partnerem Amazon korzystającym z platformy Amazon Services od 2017 r. sprzedając Polskie produkty na rynku USA za pośrednictwem Amazon gdzie on przedstawi specyfikę prowadzonej przez siebie działalności, wskazując na bariery w ekspansji zagranicznej i o ich rozwiązaniu podczas współpracy z Amazon oraz opowie o swoich odczuciach dotyczących korzystania z platformy.


Na zakończenie została przewidziana ponad 20 minutowa sesja pytań i odpowiedzi, w której każdy z uczestników będzie mógł zadać pytanie przedstawicielom Amazon.

Speakers

 • Cyprian Iwuć (właściciel at Rainbow Socks)

  Cyprian Iwuć

  właściciel at Rainbow Socks

  Cyprian Iwuć od 2017 roku sprzedaje produkowane w Polsce produkty na rynku USA za pośrednictwem Amazon. Na dzień dzisiejszy obsługuje sprzedaż do ponad 70 krajów. Doskonale rozumie specyfikę międzynarodowej sprzedaży, a jedna ze spółek sprzedażowych to firma Amerykańska, z przyjemnością podzieli się z Państwem zaletami sprzedaży w tym modelu.

  view more
 • Rolf A. Kimmeye (Menedżer Amazon Global Business Development EMEA at Amazon)

  Rolf A. Kimmeye

  Menedżer Amazon Global Business Development EMEA at Amazon

  https://www.amazon.pl/

  Dipl. Kaufmann + Master of Business Administration
  Ponad 9 lat doświadczenia w Amazon
  Opiekuje się globalnym działem sprzedaży Amazon w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Izraelu
  Wcześniej uruchomił program PAN EU / rozszerzenie Intra EU5

  view more
 • Mariusz Mielczarek (Dyrektor ds. Polityki publicznej i spraw rządowych w Europie Środkowo-Wschodniej at Amazon)

  Mariusz Mielczarek

  Dyrektor ds. Polityki publicznej i spraw rządowych w Europie Środkowo-Wschodniej at Amazon

  https://www.amazon.pl/

  Doświadczony dyrektor ds. Sektora publicznego i regulacyjnego. Ekspert ds. UE, finansowania unijnego, transformacji sektora cyfrowego i energetycznego. Myśliciel strategiczny z udokumentowanymi sukcesami w budowaniu zespołów i realizacji strategii w wiodących organizacjach publicznych i prywatnych.

  view more

Community

Connect with 83 people attending this event

MJMS